Bilety dla seniorów od PKP IC
Autor: intercity.pl/Rynek Seniora   17 kwietnia 2015 10:31

Bilet dla Seniora to nowa oferta dla osób po 60 r.ż.  Seniorzy kupią z 30 proc. zniżką bilet na przejazdy w komunikacji krajowej pociągami "PKP Intercity" S.A. wszystkich kategorii* w 1. i 2. klasie.

Zniżka w wysokości 30% jest naliczana podczas zakupu biletu - w Internecie, biletomatach, kasie lub za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne IC Mobile Navigator. W pociągu, podczas sprawdzania biletów, pasażerowie legitymują się dowolnym dokumentem ze zdjęciem np. dowodem osobistym, paszportem lub prawem jazdy. Seniorzy korzystający z oferty nie potrzebują żadnych dodatkowych dokumentów czy zaświadczeń.

Bilet dla Seniora umożliwia podróże z rabatem wszystkimi krajowymi pociągami PKP Intercity, zarówno w 1 jak i 2 klasie. Zniżka obowiązuje także przy zakupie biletów okresowych, np. miesięcznych.

Seniorzy to ważna grupa klientów PKP Intercity. Pociąg, w którym w każdej chwili można się przejść, zjeść czy skorzystać z toalety oferuje komfortowe warunki podróżowania dla starszych osób – mówi Zuzanna Szopowska, rzecznik PKP Intercity S.A. Mamy nadzieję, że nowa oferta odpowie także na potrzeby tych, którzy cenią tanie podróżowanie.

Bilet dla Seniora zastąpi dotychczasową Kartę Seniora, którą należało wykupić, aby otrzymać rabat. Posiadacze tej ostatniej będą mogli korzystać z przysługującej im zniżki do końca terminu ważności karty.

Więcej informacji na temat ofert specjalnych oraz cennika można znaleźć na stronie www.intercity.pl oraz pod numerem infolinii 19 757.

Podobał się artykuł? Podziel się!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekseniora.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Seniora: polub nas na Facebooku

Obserwuj Rynek Seniora na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych


Dyskusje


  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu
    Dobrzemieszkaj Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Infodent24
    Rynek aptek House Market Portal Spożywczy Puls HR Property Design
    Koszyk cenowy Sady Ogrody Promocjada Puls HR