„Uzdrowisko Nałęczów” szuka nowego dzierżawcy „Pijalni - Palmiarni”

FINANSE

Autor: Uzdrowisko Nałęczów, MK/Rynek Seniora   22 października 2015 13:00


„Uzdrowisko Nałęczów” szuka nowego dzierżawcy „Pijalni - Palmiarni” Firmy zainteresowane dzierżawą "Pijalni-Palmiarni" w Nałęczowie mogą składać oferty do 16 listopada br. Fot. Uzdrowisko Nałęczów

„Uzdrowisko Nałęczów” S.A. ogłosiło przetarg na dzierżawę „Pijalni - Palmiarni”. To jedno z najbardziej znanych miejsc w Nałęczowie. Nowy dzierżawca będzie zobowiązany utrzymania dotychczasowego profilu działalności obiektu, za wyjątkiem sprzedaży alkoholu.

„Pijalnia - Palmiarnia” mieści się przy Al. St. Małachowskiego 11 w Nałęczowie (Lubelskie). Jej powierzchnia to 779 m kw. Obiekt dotychczas użytkowany był jako kawiarnia - pijalnia czekolady oraz pijalnia wód mineralnych z ekspozycją palm i innych roślin .

Oferent zobowiązany jest do zachowania dotychczasowego przeznaczenia przedmiotu dzierżawy oraz  spełnienia następujących warunków:

- prowadzenia pijalni wód mineralnych jako urządzenia lecznictwa uzdrowiskowego w rozumieniu Ustawy z dnia 28 lipca 2005 r. o lecznictwie uzdrowiskowym, uzdrowiskach i obszarach ochrony uzdrowiskowej oraz o gminach uzdrowiskowych (Dz. U. nr 167, poz. 1399  z późn. zm.),

 - prowadzenia kawiarni - pijalni czekolady w oparciu o umowę dostawy czekolady zawartą z renomowanym jej producentem,

 - nie prowadzenia w lokalach sprzedaży alkoholu i napojów zawierających alkohol i przestrzegania zakazu spożywania alkoholu w lokalach stanowiących pijalnię wód mineralnych.

Oferty złożone w przetargu podlegać będą ocenie pod kątem: oferowanej ceny (czynszu dzierżawnego) i doświadczenia w branży. Ocenie podlegać ma również koncepcja funkcjonalna działalności pijalni, z uwzględnieniem oferty działań kulturalnych z zakładanym harmonogramem oraz koncepcja modernizacji budynku i zagospodarowania przestrzeni wokół obiektu (wykaz prac wraz z przewidywanymi nakładami).

Oferty należy składać w sekretariacie spółki lub wysłać je pocztą. Termin upływa 16 listopada br. o godz. 14. Otwarcie ofert zaplanowane jest na 17 listopada br. Termin zawarcia umowy z nowym dzierżawcą zostanie ustalony po zakończeniu przetargu.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekseniora.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Seniora: polub nas na Facebooku

Rynek Seniora: dołącz do nas na Google+

Obserwuj Rynek Seniora na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych


Dyskusje


POLECAMY W PORTALACH

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Infodent24 Rynek aptek House Market
    Portal Spożywczy Puls HR Koszyk cenowy Property Design Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.