Białostocki deweloper celuje z ofertą do osób starszych. Zobacz zdjęcia
Autor: JW, Kosacki Budownictwo/Rynek Seniora   30 września 2016 11:19

Firma Kosacki Budownictwo, realizująca m.in. budowę dwóch apartamentowców zlokalizowanych 900 metrów od centrum Białegostoku, wyszła z ofertą dla bardziej dojrzałych klientów. W budowanym kompleksie proponuje apartamenty z udogodnieniami dla seniorów.

Mieszkania "skrojone" na miarę potrzeb osób starszych oferowane są w ramach inwestycji "Apartamenty Pogodna" realizowanej przy ul. Pogodnej.

Inwestor informuje, że przyszli mieszkańcy w starszym wieku mogli skorzystać z inteligentnego systemu opieki domowej i ze świadczeń medycznych realizowanych blisko miejsca zamieszkania. W ofercie jest też pomoc przy sprawowaniu codziennych obowiązków takich jak zakupy, sprzątanie, gotowanie.

"W apartamentach zastosowano inteligentne rozwiązanie w postaci specjalnego systemu opieki domowej, który ma za zadanie zapewnić bezpieczeństwo osobom mieszkającym samotnie, zwłaszcza osobom starszym i osobom niepełnosprawnym, a także osobom wymagającym stałej opieki medycznej. Zastosowany system pozwala przedłużyć zarówno aktywność, jak i samodzielność, chroni przed niepotrzebną hospitalizacją czy pobytem w ośrodkach opiekuńczych" - opisuje deweloper.

Tłumaczy, że wystarczy nacisnąć przycisk, aby poinformować sąsiadujące z mieszkaniem centrum medyczne o potrzebie uzyskania pomocy.

Zgodnie z informacją ofertową mieszkańcy nie muszą decydować się od razu na system opieki domowej. Mogą z niego skorzystać np. za kilka lat lub w wyjątkowych sytuacjach, takich jak tymczasowe urazy, powrót ze szpitala czy ogólne pogorszenie stanu zdrowia.

Inwestycja firmy Kosacki Budownictwo przy ul. Pogodnej w Białymstoku składa się z dwóch sześciopiętrowych apartamentowców z zagospodarowanym patio i placem zabaw. Każdy budynek posiada podziemną halę garażową, połączoną z resztą kondygnacji cichobieżnymi windami. W ofercie dewelopera są mieszkania o powierzchni od 25,80 mkw. do 107 mkw.

Podobał się artykuł? Podziel się!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekseniora.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Seniora: polub nas na Facebooku

Obserwuj Rynek Seniora na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych


Dyskusje


  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu
    Dobrzemieszkaj Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Infodent24
    Rynek aptek House Market Portal Spożywczy Puls HR Property Design
    Koszyk cenowy Sady Ogrody Promocjada Puls HR