Trwa rewitalizacja luksusowego ośrodka z czasów PRL-u. Co zaoferuje seniorom?
Autor: Jacek Wykowski/Rynek Seniora   09 września 2016 13:49

- Apartamenty będą dostosowane tak, aby ograniczyć bariery architektoniczne, które uniemożliwiałyby np. poruszanie się na wózku w łazienkach. Będą również wyposażone w szereg inteligentnych rozwiązań technicznych dedykowanych osobom starszym. W chwili obecnej trwają także rozmowy z producentami urządzeń wykorzystywanych w dziedzinie telemedycyny.

Starsi skorzystają także z innych usług w Kozubniku
Prezes Okręglicki zaznacza, że osoby w wieku 55+ będą miały możliwość korzystania zarówno z infrastruktury i usług medycznych oraz rehabilitacyjnych dedykowanych specjalnie dla nich, jak również z infrastruktury ogólnodostępnej zrealizowanej w kompleksie w Kozubniku.

- W Kozubniku powstaną gabinety medyczne, w których będą prowadzone konsultacje lekarskie w zakresie ortopedii i kardiologii oraz sale rehabilitacyjne. Klientom zapewniona zostanie opieka medyczna, rehabilitacyjna oraz pielęgniarska mająca na celu monitorowanie stanu zdrowia psychicznego i fizycznego - mówi prezes.

Tłumaczy, że osoby w wieku 55+ będą miały możliwość korzystania zarówno z usług medycznych dedykowanych specjalnie dla nich, jak i ogólnodostępnej rehabilitacji w basenie, ćwiczeń na siłowni, czy - już poza obszarem zdrowia - np. z możliwości organizacji imprez okolicznościowych.

Okręglicki przypomina jednocześnie, że usługi stricte medyczne w Kozubniku będą jedynie częścią dużego projektu, który planowany jest już w Warszawie.

- Powierzchnia, na której realizowany będzie projekt, będzie liczyła ponad 15 ha. To właśnie tutaj planowane są główne usługi medyczne dla klientów i baza łóżkowa w ramach hospitalizacji - podkreśla.

Prezes Sawy Apartments zapowiada, że apartamentami, które powstaną w pierwszym i trzecim etapie, będzie zarządzała jego spółka.

- Wyjątkiem będzie część medyczna, którą zarządzanie zostanie powierzone profesjonalnemu operatorowi medycznemu. Część hotelowa powstająca w drugim etapie, jak już wspomniałem, zarządzana będzie przez operatora czterogwiazdkowego.

Podobał się artykuł? Podziel się!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekseniora.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Seniora: polub nas na Facebooku

Obserwuj Rynek Seniora na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych


Dyskusje


  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu
    Dobrzemieszkaj Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Infodent24
    Rynek aptek House Market Portal Spożywczy Puls HR Property Design
    Koszyk cenowy Sady Ogrody Promocjada Puls HR