KONTAKT/REDAKCJA

Atrium Centrum
Aleja Jana Pawła II 27 (2 p.)
00-867 Warszawa
tel. (22) 550 69 10
fax (22) 550 69 26

Międzynarodowe Centrum Kongresowe
Plac Sławika i Antalla 1
40-163 Katowice
tel. (032) 209 10 43
fax (032) 253 06 77

redakcja@rynekseniora.pl

Redaktor naczelny: Daniel Kuropaś
tel. 606 939 224
daniel.kuropas@rynekseniora.pl

Dziennikarz: Jacek Wykowski
tel. 501 943 272
jacek.wykowski@rynekseniora.pl

WYDAWCA

PTWP-ONLINE Sp. z o.o.
Międzynarodowe Centrum Kongresowe
Plac Sławika i Antalla 1
40-163 Katowice
tel./fax (032) 209 13 03

Prezes Zarządu: Wojciech Kuśpik
tel. (032) 209 13 03
wojciech.kuspik@ptwp.pl

DZIAŁ MARKETINGU I REKLAMY
 
reklama@ptwp.pl
Dyrektor działu: Tomasz Ruszkowski
tel. (032) 209 13 03
tomasz.ruszkowski@ptwp.pl

Dorota Matysik, menedżer portalu (farmacja)
dorota.matysik@ptwp.pl
tel. (032) 209 10 42 w. 7641
 
Milena Dobrzańska, specjalista ds. marketingu (medycyna, sprzęt medyczny)
milena.dobrzanska@ptwp.pl

Anna Mońka, menedżer ds. klientów strategicznych (finanse)
anna.monka@ptwp.pl

Rafał Sikora, menedżer ds. klientów strategicznych (informatyka)
rafal.sikora@ptwp.pl

DZIAŁ PROMOCJI

promocja@ptwp.pl

Dyrektor działu: Agnieszka Jakubczyk
tel. (032) 209 13 03
fax (032) 253 06 77
agnieszka.jakubczyk@ptwp.pl

Ewa Matera, specjalista ds. promocji, menager projektów konferencyjnych
tel. (032) 253 63 68
ewa.matera@ptwp.pl

DZIAŁ WSPARCIA PORTALI INTERNETOWYCH

- rozwój i promocja portali, wymiana treści
 
Kierownik Działu: Patryk Felner
tel. (032) 209 10 42 w. 7626
patryk.felner@ptwp.pl

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekseniora.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Seniora: polub nas na Facebooku

Rynek Seniora: dołącz do nas na Google+

Obserwuj Rynek Seniora na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych


Dyskusje


POLECAMY W PORTALACH

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Infodent24 Rynek aptek House Market
    Portal Spożywczy Puls HR Koszyk cenowy Property Design Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.