Już wkrótce Tydzień Seniora w Arkadach Wrocławskich

POLITYKA SENIORALNA

Autor: Rynek Seniora   13 stycznia 2016 09:53


Już wkrótce Tydzień Seniora w Arkadach Wrocławskich Liczne atrakcje czekają na starsze osoby podczas Tygodnia Seniora w Arkadach Wrocławskich. Fot. Arkady Wrocławskie

Tydzień Seniora w Arkadach Wrocławskich (18-23 stycznia) to promocje, rabaty, konsultacje medyczne i atrakcje artystyczne dla osób 50+. Podczas sobotniego finału pokaz mody, występ Dj Wiki oraz koncert Tomasza Stockingera. A w ciągu całego tygodnia możliwość wyrobienia na miejscu Wrocławskiej Karty Seniora.

Od 18 stycznia br. w Arkadach Wrocławskich każda osoba po okazaniu Wrocławskiej Karty Seniora będzie mogła skorzystać z licznych rabatów i zniżek w sklepach i punktach usługowych centrum. Będą one obowiązywały aż do końca miesiąca. Natomiast do 23 stycznia, czyli w trakcie trwania Tygodnia Seniora, taką kartę będzie można wyrobić na miejscu.

W tym czasie na seniorów czekać będą liczne atrakcje i działania dedykowane głównie tej grupie wiekowej. Wśród nich znajdą się m.in.: bezpłatne porady medyczne i kosmetyczne, turniej brydżowy, międzypokoleniowy zawody w grach planszowych oraz wspólna gimnastyka. Nie zabraknie też przeglądu chórów i kabaretów senioralnych, pokazu zdobienia ciast i tortów oraz konkursów z cennymi nagrodami. Wszyscy chętni będą mieli też okazję, by spotkać się z blogerką kulinarną Jolantą Caputą, czy pokolędować przy akompaniamencie Agnieszki Franków-Żelazny, dyrektor artystycznej Narodowego Forum Muzyki. Z kolei Mennica Wrocławska zapewni darmowe czyszczenie biżuterii.

Zwieńczeniem Tygodnia Seniora w Arkadach Wrocławskich będzie sobotni finał (23.01.2016 r.), podczas którego przewidziano m.in. pokaz mody Seniorów wraz z wnuczętami i metamorfozy oraz występ Dj Wiki - najstarszej w Polsce DJ-ki, która od wielu lat łamiąc stereotypy rozkręca międzypokoleniowe imprezy. Natomiast główną gwiazdą finału będzie aktor, Tomasz Stockinger, ulubieniec starszego pokolenia. Zaprezentuje się on w recitalu „Melodią wracasz do mnie”.

Styczniowa akcja organizowana jest przy wsparciu Wrocławskiego Centrum Seniora.

Podobał się artykuł? Podziel się!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekseniora.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Seniora: polub nas na Facebooku

Rynek Seniora: dołącz do nas na Google+

Obserwuj Rynek Seniora na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych


Dyskusje


POLECAMY W PORTALACH

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Infodent24 Rynek aptek House Market
    Portal Spożywczy Puls HR Koszyk cenowy Property Design Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.