Kraków: stowarzyszenie zaprasza seniorów do Akademii Zdrowego Stylu Życia

POLITYKA SENIORALNA

Autor: MK/Rynek Seniora   19 sierpnia 2015 09:05


Kraków: stowarzyszenie zaprasza seniorów do Akademii Zdrowego Stylu Życia W ramach Akademii Zdrowego Stylu Życia zaplanowano m.in. wycieczkę rekreacyjną i zajęcia w plenerze. Fot. Shutterstock

Stowarzyszenie PLinEU z Krakowa zaprasza osoby po 50 roku życia do udziału w projekcie „Akademia Zdrowego Stylu Życia”. To kompleksowy program prozdrowotny, na którego realizację stowarzyszenie uzyskało dofinansowanie w ramach rządowego programu ASOS.

Udział w projekcie jest bezpłatny. W jego ramach odbędą się m.in. zajęcia z gimnastyki profilaktyczno-usprawniającej, ćwiczenia z technik relaksacyjnych i zdrowia emocjonalnego oraz warsztaty zdrowego żywienia.

Zajęcia w Akademii trwają ok. 13 tygodni. W pierwszym tygodniu spotkania odbywają się codziennie, następnie 2 razy w tygodniu, w godzinach popołudniowych. Zajęcia sportowe odbywać się będą w Centrum Avatar (ul. Centralna 51 w Krakowie), a wykłady i warsztaty w siedzibie Stowarzyszenia PLinEU (ul. Kasprowicza 9a/1 w Krakowie).

W ramach programu zaplanowano także zajęcia w plenerze, wycieczkę rekreacyjną oraz zajęcia na basenie.

Zgłoszenia są przyjmowane do 30 sierpnia pod nr 12 411 05 24 lub e-mailowo na adres akademia@plineu.org (w wiadomości należy podać swoje imię, nazwisko, wiek i telefon  kontaktowy).

Do udziału w projekcie można się również zapisać osobiście w biurze stowarzyszenia: ul. J. Kasprowicza 9a/1 w Krakowie, codziennie w godz. 10-14. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc z osobami zainteresowanymi udziałem w programie będą przeprowadzane rozmowy rekrutacyjne, które zadecydują o przyjęciu do projektu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekseniora.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Seniora: polub nas na Facebooku

Obserwuj Rynek Seniora na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych


Dyskusje


POLECAMY W PORTALACH

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu
    Dobrzemieszkaj Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Infodent24
    Rynek aptek House Market Portal Spożywczy Puls HR Property Design
    Koszyk cenowy Sady Ogrody Promocjada Puls HR