„Lojalni” seniorzy ze Świdnika skorzystają z rabatów

POLITYKA SENIORALNA

Autor: JW/Rynek Seniora   20 stycznia 2016 09:55


„Lojalni” seniorzy ze Świdnika skorzystają z rabatów Warunkiem uzyskania karty seniora w Świdniku jest ukończenie 60 lat. Fot. Shutterstock

W Świdniku (Lubelskie) od kilku miesięcy działa program lojalnościowy „Mieszkam w Świdniku - kupuję w Świdniku” oferujący zniżki w wybranych punktach handlowych i usługowych. Od niedawna z karty rabatowej mogą korzystać także starsi mieszkańcy miasta.

18 stycznia 2016 r. burmistrz Świdnika Waldemar Jakson wydał zarządzenie wprowadzające regulamin wydawania i korzystania ze Świdnickiej Karty Rabatowej "SENIOR". Decyzja była wynikiem wcześniejszych posiedzeń Świdnickiej Rady Seniorów, podczas których mieszkańcy wspólnie z władzami miasta precyzowali szczegóły włączenia karty seniora do programu lojalnościowego.

W trakcie spotkań wybrano projekt graficzny karty i zaproponowano listę miejsc, z którymi miasto postara się zawrzeć porozumienia o współpracy. Wśród nich wymienione zostały punkty usług rehabilitacyjnych, apteki, gabinety stomatologiczne i przychodnie zdrowia.

Kartę seniora można otrzymać w biurze obsługi klienta świdnickiego urzędu miasta. Jedynym warunkiem jest ukończenie 60 r.ż.

Tradycyjne karty rabatowe mogą pobierać pozostali, pełnoletni mieszkańcy Świdnika. Do tej pory wydanych zostało blisko 1000 kart. Obecnie w programie uczestniczy około 50 punktów partnerskich, w których na usługi lub produkty można otrzymać rabat od 2 do 30 proc.

Podobał się artykuł? Podziel się!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekseniora.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Seniora: polub nas na Facebooku

Rynek Seniora: dołącz do nas na Google+

Obserwuj Rynek Seniora na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych


Dyskusje


POLECAMY W PORTALACH

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Infodent24 Rynek aptek House Market
    Portal Spożywczy Puls HR Koszyk cenowy Property Design Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.