Piotr Gulczyński prezesem Fundacji na rzecz Zdrowego Starzenia Się
Autor: DKX/Rynek Seniora   28 maja 2015 14:00

Piotr Gulczyński, wieloletni prezes zarządu Fundacji "Instytut Lecha Wałęsy”, doświadczony menadżer organizacji pozarządowych i animator projektów społecznych, objął funkcję prezesa zarządu Fundacji na Rzecz Zdrowego Starzenia Się.

Fundacja na rzecz Zdrowego Starzenia się działa na rzecz rozwoju idei zdrowia i aktywności zawodowej osób starszych. Głównym obszarem działalności Fundacji jest opracowywanie oraz propagowanie rozwiązań prawnych, zarządczych, społecznych na rzecz utrzymania aktywności społecznej i zawodowej społeczeństwa, a także jego zdrowego i bezpiecznego starzenia się w kontekście nowych wyzwań gospodarczych oraz zachodzących zmian demograficznych.

Piotr Gulczyński ma kilkunastoletnie doświadczenie w kierowaniu organizacjami pozarządowymi. W latach 90. współtworzył Sekcję Akademicką Stowarzyszenia Euro-Atlantyckiego. Był asystentem prof. Władysława Bartoszewskiego i współpracownikiem Polskiej Fundacji im. Roberta Schumana. Przez wiele lat był związany z Fundacją "Instytut Lecha Wałęsy”, początkowo jako Koordynator Współpracy z Zagranicą, a w latach 2000 - 2014 Prezes Zarządu. Od 2006 roku członek Międzynarodowego Sekretariatu Światowego Szczytu Laureatów Pokojowej Nagrody Nobla w Rzymie. Od początku br. pełni również funkcję Dyrektora Generalnego i Członka Zarządu Fundacji im. Ronalda Reagana w Polsce. Z Fundacją na Rzecz Zdrowego Starzenia Się związany jest od 2014 roku, jako członek Rady Programowej.  

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekseniora.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Seniora: polub nas na Facebooku

Rynek Seniora: dołącz do nas na Google+

Obserwuj Rynek Seniora na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych


Dyskusje


  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Infodent24 Rynek aptek House Market
    Portal Spożywczy Puls HR Koszyk cenowy Property Design Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.