Pomorskie: szukają aktywnego Super Seniora
Autor: Rynek Seniora   02 września 2015 16:24

Organizatorzy 6 Sopockich Targów Seniora poszukują Super Seniorów, osoby które swoim przykładem udowadniają, że jesień życia może być ciekawa i aktywna. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody i tytuł SUPER SENIOR 2015.

- Szukamy seniorów, którzy mieszkają na terenie województwa pomorskiego i charakteryzują się wyjątkową aktywnością, kreatywnością i dokonaniami w różnych dziedzinach życia. Seniorów otwartych na świat, posiadających pasje, takich którzy zarażają pozytywną energią i swoim przykładem udowadniają, że jesień życia może być pięknym i spełnionym czasem - mówi Anna Jarosz, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sopocie, organizator targów oraz konkursu.

- Współcześni seniorzy są bardzo aktywni. Rozwijają swoje zainteresowania, podróżują, chętnie uczą się nowych rzeczy, zarażają innych swoimi pasjami, działają społecznie służąc pomocą, radą i czasem – dodaje Joanna Woźniczka, prezes Spółdzielni Socjalnej Kooperacja, współorganizator targów.

Tytuł Super Senior 2015 zostanie przyznany w trzech kategoriach: 1) działalność społeczna, 2) kultura, edukacja i sztuka, 3) sport i rekreacja. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi podczas 6 edycji Sopockich Targów Seniora, która odbędzie się w dniach 3 i 4 października w Hali 100-lecia Sopotu.

Zgłoszenia kandydatów można przesyłać do 23 września br. Wystarczy wysłać wypełniony formularz zgłoszeniowy, który zawiera podstawowe dane oraz krótki opis kandydatki/kandydata do tytułu Super Seniora. W tym miejscu należy opisać pasje, aktywności, zainteresowania lub osiągnięcia. Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.targiseniora.pl oraz u organizatorów. Kandydat na Super Seniora musi wiedzieć o tym, że jest zgłaszany do konkursu i wyrazić na to zgodę.

 Wypełniony i podpisany formularz należy przesłać e-mailem na adres biuro@targiseniora.pl lub pocztą tradycyjną na adres: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sopocie, ul. Kolejowa 14, 81-835 Sopot, z dopiskiem „Konkurs –SUPER Senior 2015” do dnia 23 września 2015 roku. (decyduje data wpływu)

Podobał się artykuł? Podziel się!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekseniora.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Seniora: polub nas na Facebooku

Rynek Seniora: dołącz do nas na Google+

Obserwuj Rynek Seniora na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych


Dyskusje


  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Infodent24 Rynek aptek House Market
    Portal Spożywczy Puls HR Koszyk cenowy Property Design Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.