Poznańska policja zaprasza na konferencję „Świadomy senior”

POLITYKA SENIORALNA

Autor: KMP Poznań, MK/Rynek Seniora   13 listopada 2015 14:52


Poznańska policja zaprasza na konferencję „Świadomy senior” Konferencja "Świadomy Senior" odbędzie się 17 listopada br. w Poznaniu. Fot. Archiwum

Komenda Miejska Policji w Poznaniu zaprasza do udziału w konferencji „Świadomy senior”. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 17 listopada br. o godzinie 12 w auli Collegium Da Vinci (aula A004-parter) przy ul. Kutrzeby 10 w Poznaniu.

Głównym celem spotkania jest przekazanie starszym osobom, ich bliskim oraz przedstawicielom instytucji pracujących z seniorami i na i ich rzecz wiedzy na temat zagrożeń, jakie mogą ich spotkać w codziennym życiu, w tym związanych z oszustwami metodą „na legendę” (oszuści podają się tu za pracowników administracji, pracowników ZUS, członków rodziny, krewnych sąsiadów, przedstawicieli Unii Europejskiej, Narodowego Funduszu Zdrowia, różnego rodzaju komitetów i stowarzyszeń itp.).

Uczestnikom konferencji czas umili występ zespołu tanecznego „Raj Seniora” oraz śpiewaczki z Teatru Nowego - Bożeny Szczerbal. Dla wszystkich gości przewidziano słodki poczęstunek.  

Liczba miejsc na konferencję jest ograniczona dlatego obowiązują zapisy telefoniczne. Prowadzi je Wydział Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu pod numerem 61 84 156 29. 

Konferencja „Świadomy senior” jest wspólną inicjatywą Komendanta Miejskiego Policji w Poznaniu insp. Romana Kustera, Radnego Miasta Poznania Krzysztofa Skrzypińskiego oraz Rektora Collegium Da Vinci dr inż. Krzysztofa Nowakowskiego.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekseniora.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Seniora: polub nas na Facebooku

Rynek Seniora: dołącz do nas na Google+

Obserwuj Rynek Seniora na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych


Dyskusje


POLECAMY W PORTALACH

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Infodent24 Rynek aptek House Market
    Portal Spożywczy Puls HR Koszyk cenowy Property Design Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.