Resort pracy szuka ekspertów do oceny ofert w ramach programu ASOS

POLITYKA SENIORALNA

Autor: DKX/Rynek Seniora   10 grudnia 2015 12:46


Resort pracy szuka ekspertów do oceny ofert w ramach programu ASOS Rządowy Program na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych ma na celu wspieranie działań społecznych skierowanych głównie do osób powyżej 60. roku życia. Fot. Lukas Plewnia, Flickr,com (CC BY-SA 2.0)

Departament Polityki Senioralnej, Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ogłasza nabór kandydatów na ekspertów do oceny ofert i sprawozdań składanych przy okazji realizacji otwartego konkursu ofert w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020 - edycja 2016.

Rządowy Program na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020 (ASOS) został ustanowiony przez Radę Ministrów uchwałą Rady Ministrów z 24 grudnia 2013 r. i ma na celu wspieranie działań społecznych skierowanych głównie do osób powyżej 60. roku życia.

Ze względu na duże obciążenie i zbieżność terminów oceny ofert i sprawozdań pomiędzy programami rządowymi realizowanymi przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej premiowani będą eksperci nie pełniący tej funkcji jednocześnie w innych programach realizowanych przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Kandydaci na ekspertów powinni wziąć udział w obowiązkowym szkoleniu przed rozpoczęciem oceny ofert oraz mieć możliwość oceny w formie elektronicznej.

Przewidywany termin przeprowadzenia oceny merytorycznej to styczeń – marzec 2016 r. Ocena wniosków będzie odbywać się za wynagrodzeniem.

Wymagana będzie wysoka dyspozycyjność ze względu na spodziewaną dużą liczbę ofert, które zostaną złożone w ramach konkursu, a tym samym przekazane do oceny merytorycznej. Zakwalifikowani eksperci zostaną przeszkoleni z zakresu procedury przeprowadzania oceny ofert (o terminie szkolenia Departament Polityki Senioralnej poinformuje z odpowiednim wyprzedzeniem - szkolenie przewiduje się w styczniu 2016 r.).

Kwestionariusz osobowy należy przesłać w wersji elektronicznej do 24 grudnia 2015r. na adres e-mail: ASOS@mpips.gov.pl. Osoby zakwalifikowane do oceny ofert zostaną poinformowane drogą mailową i poproszone o dostarczenie kompletu dokumentów w wersji papierowej.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekseniora.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Seniora: polub nas na Facebooku

Obserwuj Rynek Seniora na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych


Dyskusje


POLECAMY W PORTALACH

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu
    Dobrzemieszkaj Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Infodent24
    Rynek aptek House Market Portal Spożywczy Puls HR Property Design
    Koszyk cenowy Sady Ogrody Promocjada Puls HR