„Senioralni. Poznań”: CIS zaprasza do współtworzenia imprezy

POLITYKA SENIORALNA

Autor: CIS, MK/Rynek Seniora   31 lipca 2015 16:11


„Senioralni. Poznań”: CIS zaprasza do współtworzenia imprezy Celem "Senioralnych.Poznań" jest m.in. prezentacja oferty aktywizującej dla seniorów. Fot. Archiwum

Centrum Inicjatyw Senioralnych (CIS) w Poznaniu w partnerstwie z poznańskimi uniwersytetami trzeciego wieku, już po raz piąty organizuje w październiku 2015 imprezę „Senioralni. Poznań”. Instytucja zaprasza firmy, organizacje itp. do współtworzenia tego przedsięwzięcia.

Założeniem „Senioralni. Poznań” jest pokazanie oferty aktywizującej dla seniorów, ale też zwrócenie uwagi na fakt, jak liczną grupę stanowią poznańscy seniorzy i jak różnorodne mają zainteresowania.

Inaugurację „Senioralnych” zaplanowano na 26 września 2015 r.

„W tym roku organizujemy nasze wydarzenie po raz piąty, w związku z tym zdecydowaliśmy się odświeżyć nieco formułę i przenieść uroczystą inaugurację na Plac Wolności. Po części oficjalnej, podczas której Władze Miasta Poznania, jak co roku, wręczą seniorom klucze do Bram Miasta i po wręczeniu certyfikatów „Miejsce Przyjazne Seniorom” zainicjujemy zabawę taneczną w stylu retro. Dzięki wsparciu i współpracy różnych artystów chcemy stworzyć miejsce dla międzypokoleniowej rozrywki i zabawy przy muzyce” - informuje Centrum Inicjatyw Senioralnych.

Głównymi wydarzeniami, trwających cały październik „Senioralnych” będą wykłady, warsztaty i drzwi otwarte organizowane przez różne instytucje, kierujące swoją ofertę do seniorów. Wśród tych podmiotów znajdują się m.in. uniwersytety, organizacje pozarządowe, kluby seniorów, firmy oraz osoby prywatne.

Do tych właśnie podmiotów CIS kieruje zaproszenie do współtworzenia „Senioralnych”. Jednocześnie centrum informuje, że zgłoszenie wydarzenia nie jest równoznaczne z umieszczeniem go w programie imprezy.

Kontakt dla zainteresowanych: Zuzanna Macko, zuzanna.macko@centrumis.pl lub 61 847 21 11.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekseniora.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Seniora: polub nas na Facebooku

Rynek Seniora: dołącz do nas na Google+

Obserwuj Rynek Seniora na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych


Dyskusje


POLECAMY W PORTALACH

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Infodent24 Rynek aptek House Market
    Portal Spożywczy Puls HR Koszyk cenowy Property Design Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.