W Krośnie ruszył "Ogród Inspiracji" dla seniorów

POLITYKA SENIORALNA

Autor: krosno24.pl/Rynek Seniora   01 czerwca 2016 09:54


W Krośnie ruszył "Ogród Inspiracji" dla seniorów W klubie seniora przy ul. Wojska Polskiego 28 w Krośnie seniorzy będą mogli spędzać czas płacąc złotówkę za godzinę pobytu. Fot. Angel Care (zdj. ilustracyjne)

Klub Seniora "Ogród Inspiracji" mieszczący się w budynku "Oratorium" przy ul. Wojska Polskiego 28 w Krośnie (Podkarpackie) działa od poniedziałku (30 maja). Osoby starsze płacąc złotówkę za godzinę pobytu mogą korzystać z wielu zajęć.

Klub został uruchomiony przez krośnieńskie Centrum Integracji Społecznej. Składa się z kilku sal: świetlicy, siłowni, sali do tańca/pokazów filmowych oraz kafejki internetowej.

Laura Starowiejska, kierownik Centrum Integracji Społecznej tłumaczy w serwisie krosno24.pl, że "Ogród Inspiracji" jest miejscem przeznaczonym dla seniorów, którzy chcą w ciekawy sposób spędzić czas, rozwijać swoje zainteresowania i spotkać interesujących ludzi.

Klub działa w formie klubokawiarni otwartej od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-14.30. Oferta zajęć obejmuje m.in. kursy komputerowe, zajęcia z zakresu rękodzieła, gry i zabawy towarzyskie, gimnastykę, taniec, spotkania z ciekawymi osobami czy kółka filmowe i literackie.

Opłata za godzinę pobytu w klubie wynosi 1 zł. Osoby, które zdecydują się na członkostwo, będą także miały możliwość wykupienia niedrogiego obiadu abonamentowego.

Centrum Integracji Społecznej w ramach swojej działalności prowadzi także klub seniora "CAFFE 60+". Klub mieści się także w Krośnie, w budynku Dzielnicowego Domu Ludowego przy ul. Ks. Stanisława Decowskiego 46 i rozpoczął swoją działalność od 15 stycznia 2016 r.

Więcej: www.krosno24.pl

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekseniora.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Seniora: polub nas na Facebooku

Rynek Seniora: dołącz do nas na Google+

Obserwuj Rynek Seniora na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych


Dyskusje


POLECAMY W PORTALACH

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Infodent24 Rynek aptek House Market
    Portal Spożywczy Puls HR Koszyk cenowy Property Design Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.