W Krośnie ruszył "Ogród Inspiracji" dla seniorów

POLITYKA SENIORALNA

Autor: krosno24.pl/Rynek Seniora   01 czerwca 2016 09:54


W Krośnie ruszył "Ogród Inspiracji" dla seniorów W klubie seniora przy ul. Wojska Polskiego 28 w Krośnie seniorzy będą mogli spędzać czas płacąc złotówkę za godzinę pobytu. Fot. Angel Care (zdj. ilustracyjne)

Klub Seniora "Ogród Inspiracji" mieszczący się w budynku "Oratorium" przy ul. Wojska Polskiego 28 w Krośnie (Podkarpackie) działa od poniedziałku (30 maja). Osoby starsze płacąc złotówkę za godzinę pobytu mogą korzystać z wielu zajęć.

Klub został uruchomiony przez krośnieńskie Centrum Integracji Społecznej. Składa się z kilku sal: świetlicy, siłowni, sali do tańca/pokazów filmowych oraz kafejki internetowej.

Laura Starowiejska, kierownik Centrum Integracji Społecznej tłumaczy w serwisie krosno24.pl, że "Ogród Inspiracji" jest miejscem przeznaczonym dla seniorów, którzy chcą w ciekawy sposób spędzić czas, rozwijać swoje zainteresowania i spotkać interesujących ludzi.

Klub działa w formie klubokawiarni otwartej od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-14.30. Oferta zajęć obejmuje m.in. kursy komputerowe, zajęcia z zakresu rękodzieła, gry i zabawy towarzyskie, gimnastykę, taniec, spotkania z ciekawymi osobami czy kółka filmowe i literackie.

Opłata za godzinę pobytu w klubie wynosi 1 zł. Osoby, które zdecydują się na członkostwo, będą także miały możliwość wykupienia niedrogiego obiadu abonamentowego.

Centrum Integracji Społecznej w ramach swojej działalności prowadzi także klub seniora "CAFFE 60+". Klub mieści się także w Krośnie, w budynku Dzielnicowego Domu Ludowego przy ul. Ks. Stanisława Decowskiego 46 i rozpoczął swoją działalność od 15 stycznia 2016 r.

Więcej: www.krosno24.pl

 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekseniora.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Seniora: polub nas na Facebooku

Rynek Seniora: dołącz do nas na Google+

Obserwuj Rynek Seniora na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych


Dyskusje