Warszawa: już 4 czerwca Dancing MiędzypokoleniowyRynek Seniora - 02 czerwca 2017 16:01


W niedzielę, 4 czerwca w Lake Park Wilanów, odbędzie się kolejna edycja imprezy - Dancing Międzypokoleniowy. Wydarzenie poprowadzą didżeje seniorzy oraz artyści młodego pokolenia, raperzy JWP.

Goście będą mieli okazję skorzystania z darmowych porad dietetyków oraz nauki pływania na wake’u. Wakeboarding jest sportem wodnym polegający na płynięciu po powierzchni wody na desce, trzymając się liny ciągniętej przez łódź lub za pomocą wyciągu.

Dancing Międzypokoleniowy to doskonała okazja do przełamania barier, dzięki wspólnej zabawie osób młodych i starszych. Cykl organizowany jest od 2011 roku, a ideą jaka mu przyświeca jest łączenie pokoleń.

- To będzie wyjątkowa edycja imprezy - zapewnia Paulina Braun, twórczyni, pomysłodawczyni i organizator inicjatywy Dancing Międzypokoleniowy. - Miejsce, w którym odbędzie się impreza to Lake Park Wilanów, czyli miejsce plażowe i wakacyjne. Po raz kolejny chcemy przełamać schematy – przesuwając granicę tego co wypada seniorom.

Impreza rozpocznie się o godzinie 17.00 i potrwa do godziny 22.00. Za deckami wystąpią weterani Dancingów Międzypokoleniowych Dj Roman i Dj Andrzej. Z kolei młodsze pokolenie reprezentować będzie kolektyw warszawskiej sceny hip hopowej JWP.

Uczestnicy imprezy, oprócz potańcówki, będą mogli wziąć udział w szeregu specjalnie przygotowanych atrakcji, takich jak: nauka pływania na wakeboard’zie, wypróbowanie zdrowych przekąsek oraz skorzystanie z darmowych porad dietetyków. Dla 200 seniorów, którzy jako pierwsi pojawią się na evencie przygotowane zostaną drinki powitalne.

Kiedy: 04.06.2017*
Gdzie: Lake Park Wilanów
godz. 17:00 – 22:00
Transport – Metro Wilanowska (pętla autobusowa)
Wstęp: bezpłatny na hasło Dancing Międzypokoleniowy

* W przypadku złych warunków atmosferycznych i opadów deszczu, Organizator zastrzega możliwość zmiany terminu imprezy na 10.06.2017