Angel Care szuka nawet 150 pracowników, opiekunów i pielęgniarek

RYNEK OPIEKI

Autor: DKX/Rynek Seniora   03 lutego 2016 09:08


Angel Care szuka nawet 150 pracowników, opiekunów i pielęgniarek Wybrani przez Angel Care pracownicy przejdą szkolenie w za­gra­nicznych ośrodkach firmy. Fot. Angel Care

Trwa intensywna rekrutacja pra­co­wnik­ów do kompleksowego centrum seniora Angel Care we Wrocławiu. Placówka poszukuje m.in. pielęgniarek i opiekunów medycznych.Docelowo za­tru­dnienie znajdzie nawet 150 osób.

Wybrani przejdą szkolenie w za­gra­nicznych ośrodkach firmy, a zdobyte tam doświadczenia będą wdrażać w Angel Care.

Angel Care poszukuje pracowników na stanowiska m.in. pielęgniarek i pielęgniarzy, fizjoterapeutów, opiekunów osób starszych, opiekunów medycznych i osób ds. aktywizacji oraz terapii zajęciowej. Jak informuje pracodawca, "kompleksowy ośrodek dla seniorów oczekuje na zgłoszenia osób o otwartym usposobieniu, które są gotowe na rozwijanie swoich umiejętności".

- Zachodnie standardy wdrożymy w Polsce - mówi Michał Kowalski, dyrektor generalny Angel Care. - Wybrani pracownicy, przede wszystkim z kadry zarządzającej, przejdą szkolenia w naszych ośrodkach w Tel Awiwie oraz Atenach. Następnie zdobyte  doświadczenie zaszczepią we wrocławskim centrum.

Angel Care zapewnia, że oznacza to dostępność we Wrocławiu do najwyższej jakości opieki dla osób starszych. W stolicy Dolnego Śląska będzie się kształciła profesjonalna kadra opiekunów, która w praktyce zastosuje nowoczesne rozwiązania ukierunkowane na skuteczną pomoc dla seniorów.

- Docelowo zatrudnienie znajdzie tu 150 osób. Na początku planujemy pozyskać kilkudziesięciu pracowników - mówi Michał Kowalski.

Firma wymaga od osób na poszczególne stanowiska wykształcenia kierunkowego, pogodnego usposobienia i życzliwego podejścia, zaangażowania oraz chęci niesienia pomocy. Ośrodek oferuje m.in. pracę w pierwszym tak kompleksowym centrum seniora w Polsce, szkolenia, rozwój zawodowy, nowatorskie metody i dobre warunki świadczonej pracy.

Osoby zainteresowane pracą w centrum seniora Angel Care proszone są o wysłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: praca@angel-care.pl. Szczegóły wymagań, zakres obowiązków na poszczególne stanowiska dostępne są na stronie Angel Care w zakładce praca: www.angel-care.pl/praca.

Podobał się artykuł? Podziel się!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekseniora.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Seniora: polub nas na Facebooku

Rynek Seniora: dołącz do nas na Google+

Obserwuj Rynek Seniora na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych


Dyskusje


POLECAMY W PORTALACH

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Infodent24 Rynek aptek House Market
    Portal Spożywczy Puls HR Koszyk cenowy Property Design Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.