BetaMed nagrodzony Godłem "Teraz Polska”
Autor: KL/Rynek Seniora   09 czerwca 2015 12:00

Kompleksowa opieka medyczna - stacjonarna i domowa - oferowana przez BetaMed została nagrodzona w XXV edycji Konkursu "Teraz Polska” w kategorii usługi.

Konkurs "Teraz Polska" ma charakter niekomercyjny. Jego zadaniem jest wyłonienie najlepszych produktów, usług, przedsięwzięć innowacyjnych i gmin. Nagrody w konkursie przyznaje Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego. Kapituła Konkursu w tym roku nagrodziła Godłem „Teraz Polska” 15 produktów, 6 usług, 2 przedsięwzięcia innowacyjne oraz 2 gminy.

BetaMed SA istnieje na rynku od 14 lat i jest największą firmą w Polsce zajmującą się opieką długoterminową, czyli opieką nad osobami przewlekle chorymi, dziećmi i osobami starszymi, realizowaną w warunkach domowych. Opieka Domowa realizowana jest w 11 województwach w ramach ponad 75 filii.

Misja BetaMed SA realizowana jest poprzez zapewnienie pacjentom kompleksowych usług medycznych, otaczających opieką całą rodzinę od dnia narodzin do jesieni życia. 

Konkurs „Teraz Polska” od ponad dwudziestu lat nagradza najlepsze produkty i usługi, które dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym, wyróżniają się na rynku oraz mogą być wzorem dla innych.

Godło „Teraz Polska” jest gwarancją jakości, jaką otrzymują konsumenci, nabywając produkt czy usługę. Laureat może posługiwać się godłem "Teraz Polska" przez 12 miesięcy z możliwością przedłużenia.

Podobał się artykuł? Podziel się!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekseniora.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Seniora: polub nas na Facebooku

Rynek Seniora: dołącz do nas na Google+

Obserwuj Rynek Seniora na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych


Dyskusje


  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Infodent24 Rynek aptek House Market
    Portal Spożywczy Puls HR Koszyk cenowy Property Design Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.