Józefina: specjalna oferta na pobyt krótkoterminowy i rehabilitację poszpitalną

RYNEK OPIEKI

Autor: DKX/Rynek Seniora   23 grudnia 2015 12:40


Józefina: specjalna oferta na pobyt krótkoterminowy i rehabilitację poszpitalną Na zdj. dom opieki Józefina w podwarszawskim Józefowie. Fot. Care Experts

Dom opieki Józefina w podwarszawskim Józefowie przygotował specjalną, zimową ofertę. Do końca lutego można skorzystać z 7 dni pobytu w Józefinie w cenie pakietu 5-dniowego, jak również z pobytów 14-dniowych oraz 21-dniowych z nielimitowanym dostępem do rehabilitacji.

Józefina to pierwsza tego typu placówka uruchomiona przez Care Experts, spółkę należącą do Grupy Medicover.

Oprócz opieki długoterminowej, dom opieki Józefina  proponuje krótkoterminowe pobyty dla seniorów po przebytych zabiegach medycznych, w ramach których oferuje wsparcie, całodobową opiekę oraz dostosowaną do potrzeb rehabilitację, pozwalające przywrócić sprawność.

Pobyty tygodniowe (7 dni w cenie pakietu 5-dniowego) to również propozycja dla osób, które z różnych powodów potrzebują przez pewien czas wsparcia w opiece nad bliskimi. Takie rozwiązanie umożliwia także odpoczynek opiekunom przeciążonym nadmiarem obowiązków. Opiekunowie mogą wtedy skorzystać z urlopu, aby zadbać o siebie i zregenerować siły.

W Józefinie podopieczni mają szansę na poprawę ogólnej sprawności fizycznej, koordynacji ruchowej i równowagi. Mogą skorzystać m.in. z gimnastyki ogólnousprawniającej, rehabilitacji po udarach mózgu, złamaniach kości, neurologicznej czy masażu leczniczego.

W przypadku osób starszych po przebytych operacjach celem pobytu w Józefinie jest również odzyskanie samodzielności w czynnościach życiowych, aby senior mógł ponownie zamieszkać w swoim domu i radzić sobie bez pomocy z zewnątrz.

Dom Opieki Józefina mieści się w Józefowie, na ulicy Sikorskiego 123.

W przypadku stałego pobytu w Józefinie, koszt miesięczny  uzależniony jest od dwóch czynników - poziomu opieki, jakiej potrzebuje dana osoba oraz standardu zakwaterowania/ Ceny zaczynają się od 3 800 zł za pokój o najniższym standardzie dla osoby względnie samodzielnej i może wzrosnąć do ok. 5 tys. zł. Cena pokoju o podwyższonym standardzie to ok. 8 tys. zł. 

Józefina posiada 53 pokoje jedno- i dwuosobowe. Dom został otwarty dla pierwszych pacjentów we wrześniu. W zależności od zapotrzebowania może zamieszkać tu 96 osób. W swojej ofercie placówka ma również pobyty dzienne, których uczestnicy mają mieć zapewniony udział w zajęciach terapeutycznych.  

Podobał się artykuł? Podziel się!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekseniora.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Seniora: polub nas na Facebooku

Rynek Seniora: dołącz do nas na Google+

Obserwuj Rynek Seniora na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych


Dyskusje


POLECAMY W PORTALACH

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Infodent24 Rynek aptek House Market
    Portal Spożywczy Puls HR Koszyk cenowy Property Design Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.