Menadżer z doświadczeniem w Enel-Med i Affidea nowym "strategiem" MEDI-system

RYNEK OPIEKI

Autor: Jacek Wykowski/Rynek Seniora   01 kwietnia 2016 11:26


Menadżer z doświadczeniem w Enel-Med i Affidea nowym "strategiem" MEDI-system Wojciech Mizerka, nowy dyrektor operacyjny w MEDI-system, ma uczestniczyć w procesach business development. Fot. MEDI-system

Od 1 kwietnia 2016 r. nowym dyrektorem operacyjnym w firmie MEDI-system jest Wojciech Mizerka. Przez ostanie 8 lat był związany z branżą medyczną - jako dyrektor finansowy w Enel-Med w momencie debiutu na GPW oraz na stanowisku dyrektora finansowego, a następnie operacyjnego w firmie Affidea, posiadającej sieć placówek diagnostycznych.

Wojciech Mizerka będzie odpowiadał m.in. za standardy operacyjne, jakość świadczonych usług, a także przygotowanie struktury operacyjnej firmy do dalszego rozwoju.

- Wojciech Mizerka będzie aktywnie uczestniczył w procesach business development. Strategia naszej firmy, jako części międzynarodowej grupy Orpea, przewiduje powiększenie bazy o 3-5 tys. łóżek w perspektywie najbliższych 5-7 lat - mówi Beata Leszczyńska, prezes MEDI-system.

- Nowe ośrodki będą powstawać głównie w centrach dużych i średnich miast, by nasi podopieczni nie musieli zmieniać swoich przyzwyczajeń i otoczenia oraz mogli nadal korzystać z infrastruktury miejskiej - dodaje prezes Leszczyńska. 

Spółka MEDI-system, świadcząca usługi w zakresie opieki długoterminowej i rehabilitacji, powstała w 2001 r. Oferuje ponad 700 miejsc w siedmiu ośrodkach na Mazowszu i na Śląsku. Od 1 stycznia 2016 r. jest częścią europejskiej sieci centrów i rehabilitacji Orpea, obecnej w branży od 25 lat i oferujące blisko 70 tys. miejsc w 9 krajach (m.in. we Francji, Niemczech, Szwajcarii i Belgii).

Podobał się artykuł? Podziel się!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekseniora.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Seniora: polub nas na Facebooku

Rynek Seniora: dołącz do nas na Google+

Obserwuj Rynek Seniora na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych


Dyskusje


POLECAMY W PORTALACH

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Infodent24 Rynek aptek House Market
    Portal Spożywczy Puls HR Koszyk cenowy Property Design Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.