Opieka długoterminowa: duże zainteresowanie darmowymi szkoleniami dla pielęgniarek
Autor: JW/Rynek Seniora   08 listopada 2019 10:36

16 i 17 listopada br. w Lublinie pielęgniarki będą mogły wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach z zakresu opieki długoterminowej. W roku 2019 Akademia Opieki Długoterminowej organizuje spotkania jeszcze w dwóch innych miastach, ale nigdzie już nie ma miejsc.

Pielęgniarki podczas wykładów i warsztatów będą mogły zdobyć wiedzę teoretyczną z zakresu żywienia, rehabilitacji, leczenia ran i odleżyn, a następnie zastosować ją podczas warsztatów praktycznych. Program to 14 godzin wykładów i warsztatów w ciągu dwóch dni. Połowa dotyczy leczenia żywieniowego, m.in. niedożywienia, wskazań do wsparcia żywieniowego, finansowania procedury żywieniowej.

Docelowo w ramach Akademii Opieki Długoterminowej zostanie przeszkolonych 1600 pielęgniarek. Patronat nad Akademią objęła Naczelna Rada Pielęgniarek i Położnych.

Pielęgniarki, które chciały wziąć udział w szkoleniu, mogły zarejestrować się poprzez stronę www.pielegniarki.prenatalis-polska.pl. Mogły, bo zarówno w Lublinie, jak i w dwóch innych miastach, w których zaplanowano w roku 2019 spotkania (Katowice, 24-24 listopada i Gdańsk, 7-8 grudnia) nie ma już miejsc.

"W 2020 planujemy kolejne edycje w wielu miastach: Bydgoszcz, Szczecin, Opole, Łódź, Białystok, Olsztyn, Bytom, Częstochowa, Radom, Kielce, Rzeszów, Zielona Góra. Rejestracja wkrótce!" - informują organizatorzy.

Zgodnie z prognozą GUS w 2050 r. osoby starsze (w wieku 60 lat i więcej) będą stanowić aż 40,4 proc. mieszkańców Polski.

Podobał się artykuł? Podziel się!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekseniora.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Seniora: polub nas na Facebooku

Obserwuj Rynek Seniora na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych


Dyskusje


  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu
    Dobrzemieszkaj Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Infodent24
    Rynek aptek House Market Portal Spożywczy Puls HR Property Design
    Koszyk cenowy Sady Ogrody Promocjada Puls HR