Promedica24: dni otwarte dla przyszłych opiekunów osób starszych

RYNEK OPIEKI

Autor: Jacek Wykowski/Rynek Seniora   18 marca 2016 13:59


Promedica24: dni otwarte dla przyszłych opiekunów osób starszych Promedica24 w różnych miastach Polski będzie przybliżać specyfikę zawodu opiekuna osoby starszej na przykładzie niemieckiego i brytyjskiego rynku pracy. Fot. Fotolia

Wszyscy zainteresowani pracą w charakterze opiekuna osoby starszej będą mogli poznać specyfikę tego zawodu na przykładzie Wielkiej Brytanii i Niemiec. Od 15 marca 2016 r. Promedica24 - firma działająca w branży usług opiekuńczych - w 13 oddziałach w Polsce organizuje tzw. dni brytyjskie i dni niemieckie.

Oprócz informacji dotyczących stricte zawodu opiekuna, uczestnicy będą mogli zapoznać się także  z kulturą danego kraju.

Dni brytyjskie będą organizowane 22 marca w Warszawie i w Bielsku-Białej. Na dni niemieckie można natomiast wybrać się do Olsztyna i Zielonej Góry (21 marca), Ostrowa Wielkopolskiego (22 marca), Koszalina (23 marca) i Gorzowa Wielkopolskiego (24 marca). Cykl spotkań o kulturze i rynku usług opiekuńczych w Niemczech zakończy dzień otwarty w Gdyni (31 marca).

Szczegółowy harmonogram oraz adresy oddziałów dostępne są na stronie www.promedica24.com.pl

Podczas spotkań będzie można poznać specyfikę pracy w danym kraju, aktualne oferty współpracy, a także porozmawiać z doświadczonymi opiekunkami i opiekunami.

Przedstawiciele Promedica24 deklarują, że firma pomaga w załatwieniu wszelkich formalności i pozostaje w kontakcie ze wszystkimi swoimi opiekunami. Dla opiekunów i opiekunek organizowane są również kursy i szkolenia, w tym językowe.

W ciągu 12 lat działalności Promedica24 pozyskała do pracy w roli opiekuna seniorów ponad 24 tys. osób. Firma świadczy usługi opieki domowej dla klientów na terenie Niemiec, Anglii i Polski. W ich imieniu poszukuje i przygotowuje do pracy kandydatów z Polski, Rumunii, Słowacji, Bułgarii i Niemiec.

Podobał się artykuł? Podziel się!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekseniora.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Seniora: polub nas na Facebooku

Obserwuj Rynek Seniora na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych


Dyskusje


POLECAMY W PORTALACH

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu
    Dobrzemieszkaj Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Infodent24
    Rynek aptek House Market Portal Spożywczy Puls HR Property Design
    Koszyk cenowy Sady Ogrody Promocjada Puls HR