Promedica24: nowe narzędzia dla kandydatów na opiekunów

RYNEK OPIEKI

Autor: DKX/Rynek Seniora   24 marca 2016 14:19


Promedica24: nowe narzędzia dla kandydatów na opiekunów Model wyjazdów zarobkowych w charakterze opiekunki osób starszych staje się coraz bardziej popularny. Fot. Fotolia

Promedica24 otworzyła nowy serwis internetowy przeznaczony dla osób zainteresowanych pracą opiekuna seniorów w Niemczech, Anglii lub w Polsce.

Firma chce rozwijać i promować zawód opiekuna, dlatego poszerza internetowe kanały komunikacji z kandydatami. Projektanci nowego serwisu internetowego zadbali o jak największą intuicyjność w znalezieniu i aplikowaniu na wybrane oferty pracy.

- Stawiamy na wielokanałowość w kontakcie osób zainteresowanych pracą w branży usług opiekuńczych. Stąd nowa strona i kilka możliwości kontaktu z nami, w zależności od preferencji użytkownika. Może zadzwonić na infolinię, zamówić bezpłatną rozmowę przez formularz kontaktowy lub wyszukać lokalizację jednego z 38 oddziałów w całej Polsce - mówi Piotr Częścik, kierownik ds. e-marketingu w Promedica24.

Jak dodaje Piotr Częścik, model wyjazdów zarobkowych w charakterze opiekunki osób starszych staje się coraz bardziej popularny. Dlatego nowa strona internetowa będzie dla firmy istotnym wsparciem w rekrutacji potencjalnych kandydatów.

 - Zależy nam, aby nasza strona stała się rozbudowanym centrum kompetencji dla przyszłych opiekunów. Start w nowym zawodzie ułatwić im mają dostępne online dedykowane kursy językowe, filmy instruktażowe oraz artykuły o tematyce opiekuńczej.

Nowy serwis jest również elementem nowo wdrożonej strategii marketingowej Grupy Promedica we wszystkich krajach Europy, która ma zapewnić spójność przekazu oraz budowy wizerunku marki. Strona została również wzbogacona o część „Opieka dla seniora”, gdzie można zapoznać się i zamówić usługę opieki w Polsce. Adres nowego serwisu internetowego: Promedica24.com.pl  

Promedica24 działa przede wszystkim jako pośrednik na europejskim rynku usług opiekuńczych opieki domowej. Polscy pracownicy są bardzo cenieni przez klientów z Europy Zachodniej, a usługi opiekuńcze szczególnie szybko rozwijają się w Niemczech i Wlk. Brytanii.

Podobał się artykuł? Podziel się!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekseniora.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Seniora: polub nas na Facebooku

Obserwuj Rynek Seniora na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych


Dyskusje


POLECAMY W PORTALACH

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu
    Dobrzemieszkaj Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Infodent24
    Rynek aptek House Market Portal Spożywczy Puls HR Property Design
    Koszyk cenowy Sady Ogrody Promocjada Puls HR