60 bilansów dla 60-latków na 60-lecie krakowskiego szpitala
Autor: RZX/Rynek Seniora   17 września 2014 10:14

Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego w Krakowie organizuje akcję społeczną skierowaną do osób urodzonych w roku 1954 pod nazwą "60 bilansów dla 60-latków na 60-lecie Szpitala".

Organizowana w ramach obchodów 60-lecia istnienia szpitala akcja skierowana jest do mieszkańców dzielnicy Nowa Huta. Wystartuje 6 października i potrwa do 29 listopada.

Pierwszych 60. mieszkańców, którzy zgłoszą się na badania, weźmie udział w bezpłatnych badaniach profilaktycznych (badania biochemiczne surowicy krwi, podstawowe badania antropometryczne, pomiar ciśnienia tętniczego oraz konsultacja lekarza internisty).

Lekarz podejmie decyzje o poszerzeniu diagnostyki o badania obrazowe i jednocześnie podda analizie dotychczasowe badania pacjenta, przygotuje także informację o stanie zdrowia pacjenta dla lekarza rodzinnego.

Zgłoszenia przyjmowane są od 1 do 30 września. Chętni mogą się rejestrować telefonicznie pod numerem: 12/ 622-94-68 (w godzinach od 9:00 do 14:00) lub na adres e-mail: badania@zeromski-szpital.pl

W ramach rejestracji należy podać numer pesel, datę urodzenia, adres zamieszkania, telefon oraz dane swojego lekarza pierwszego kontaktu.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekseniora.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Seniora: polub nas na Facebooku

Rynek Seniora: dołącz do nas na Google+

Obserwuj Rynek Seniora na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych


Dyskusje