Taryfikacja opieki paliatywnej i hospicyjnej: AOTMiT wydłuża termin
Autor: MK/Rynek Seniora   03 lipca 2015 15:41

Agencja Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji wydłużyła do 8 lipca termin zgłaszania się podmiotów zainteresowanych przygotowywaniem i przekazaniem Agencji danych niezbędnych do ustalenia taryfy świadczeń w zakresie opieki paliatywnej i hospicyjnej.

Wcześniejszy termin podany przez AOTMiT upłynął 15 czerwca.

Agencja zaprasza do uczestnictwa w postępowaniu podmioty inne niż podmioty zobowiązane do finansowania świadczeń opieki zdrowotnej ze środków publicznych w zakresie opieki paliatywnej i hospicyjnej.

Zainteresowani przystąpieniem do postępowania muszą wypełnić interaktywne ankiety zamieszone na stronie internetowej Agencji. 

Aby wysłać ankietę należy wykorzystać pole w jej prawym górnym rogu "Prześlij formularz”, który automatycznie za pomocą skonfigurowanego klienta email, wyśle ankietę w formie załącznika na adres taryfikacja@aotm.gov.pl.

Wypełnioną ankietę należy przesłać tak jak wskazano wyżej, oraz w formie skanu podpisanego przez osobę umocowaną do reprezentowania podmiotu na adres taryfikacja@aotm.gov.pl, a także papierowej, z podpisem osoby umocowanej do reprezentowania podmiotu, na adres siedziby AOTMiT, tj. ul.  I. Krasickiego 26, w Warszawie (kod pocztowy: 02-611 Warszawa) do 8 lipca br.

W związku z przesunięciem terminu składania zgłoszeń AOTMiT zmieniła także termin, w którym chce przygotować i zawrzeć umowy ze zwycięzcami postępowania.

Zbieranie danych od wyłonionych w postępowaniu podmiotów ma się zakończyć 17 sierpnia, zaś prace analityczne potrwają do końca września.

Podobał się artykuł? Podziel się!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekseniora.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Seniora: polub nas na Facebooku

Rynek Seniora: dołącz do nas na Google+

Obserwuj Rynek Seniora na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych


Dyskusje


  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Infodent24 Rynek aptek House Market
    Portal Spożywczy Puls HR Koszyk cenowy Property Design Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.