We wrześniu XXIV Kongres Uzdrowisk Polskich

ZDROWIE

Autor: Rynek Seniora   25 sierpnia 2015 12:55


RynekSeniora.pl
We wrześniu XXIV Kongres Uzdrowisk Polskich Obrady tegorocznego Kongresu Uzdrowisk Polskich odbędą się w sali Teatru Miejskiego w Inowrocławiu. Fot. B. Z. Chojęta

Stowarzyszenie Gmin Uzdrowiskowych RP, Stowarzyszenie Unia Uzdrowisk Polskich oraz Izba Gospodarcza „Uzdrowiska Polskie” zapraszają do wzięcia udziału w XXIV Kongresie Uzdrowisk Polskich organizowanym 28-30 września 2015 r. w Inowrocławiu.

Mottem tegorocznego Kongresu jest hasło: „Uzdrowiska Polskie - Wyzwania i Szanse”.

Głównym celem Kongresu Uzdrowisk Polskich jest określenie możliwości rozwoju, wskazanie szans i zagrożeń wynikających dla uzdrowisk z przeobrażeń następujących w naszym kraju, Europie i na świecie.

Kongres Uzdrowisk Polskich corocznie gromadzi liczną grupę uczestników i gości związanych z uzdrowiskami: przedstawicieli władz administracji rządowej i samorządowej; środowisk naukowych i medycznych, zarządzających przedsiębiorstwami uzdrowiskowymi, hotelami; oraz władze i członków organizacji i stowarzyszeń działających na rzecz branży uzdrowiskowej.

Tematy przygotowanych sesji plenarnych będą dotyczyły kwestii ważnych zarówno dla włodarzy miast i gmin uzdrowiskowych, przedsiębiorców, przedstawicieli świata nauki, jaki i branży turystycznej, lecznictwa uzdrowiskowego, marketingu i reklamy. Tematyczne panele dyskusyjne dostarczą informacji na temat nowoczesnych trendów prozdrowotnych występujących w rozwoju uzdrowisk i turystyce uzdrowiskowej, wellness i spa; konieczności certyfikacji usług uzdrowiskowych oraz możliwości współpracy i pozyskania środków w ramach przyszłych programów unijnych.

Tradycyjnie organizowana w trakcie Kongresu wystawa wód mineralnych, produktów uzdrowiskowych oraz kosmetyków wytwarzanych na bazie naturalnych surowców leczniczych będzie okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami i osiągnięciami w tym zakresie.

Obrady tegorocznego Kongresu Uzdrowisk Polskich odbędą się w sali Teatru Miejskiego w Inowrocławiu. Budynek został zbudowany w II połowie XIX w., na przestrzeni lat obiekt był dwukrotnie gruntownie przebudowywany. Obok Teatru znajduje się Muzeum im. Jana Kasprowicza oraz Galeria Miejska.

Duże powierzchnie wystawowe Teatru Miejskiego umożliwiły Organizatorom KUP udostepnienie wystaw dla kuracjuszy i gości przebywających w uzdrowisku oraz dla mieszkańców Inowrocławia. Na miejscu będzie można zapoznać się z bogatą i różnorodną ofertą leczniczą i turystyczną uzdrowisk polskich oraz skorzystać z zabiegów relaksacyjno-leczniczych udostępnianych przez wystawców i producentów sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego.

Organizatorzy zapraszają do udziału w Kongresie Uzdrowisk Polskich w Inowrocławiu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekseniora.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Seniora: polub nas na Facebooku

Rynek Seniora: dołącz do nas na Google+

Obserwuj Rynek Seniora na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych


Dyskusje


POLECAMY W PORTALACH

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Infodent24 Rynek aptek House Market
    Portal Spożywczy Puls HR Koszyk cenowy Property Design Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.